כמובן שברור לנו שרישום פלילי הוא דבר שמומלץ להימנע ממנו, אך מהן בדיוק ההשלכות של רישום זה והאם מדובר בדבר שניתן לבטלו? כאן תוכלו לקרוא אודות רישום פלילי והמשמעויות שלו וכמובן נענה על השאלה האם ניתן לבטל את הרישום הפלילי וכיצד יש לעשות זאת.

האם יש אפשרות למחוק רישום פלילי קיים

מחיקת רישום פלילי היא רצון מובן של אנשים שהואשמו בעבר בפלילים, שרוצים לשים את העבר מאחור ולפתוח דף חדש וחלק עד כמה שניתן. נשאלת השאלה כיצד ניתן לעשות זאת, והאם זה בכלל אפשרי? ובכן מחיקת רישום פלילי היא אמנם הליך מורכב, אך אפשרי לחלוטין. מה שחשוב לדעת היא שאת מחיקת הרישום הפלילי יש לעשות בסיוע של עורך דין המתמחה במחיקת רישומים פליליים, אחד שמכיר את התהליכים וידע לעזור לכם להשאיר את הרישום הפלילי בעבר. לא מדובר בתהליך שפשוט לבצע לבד, ובהרבה מקרים אתם תתקלו בקשיים משמעותיים אם לא תבצעו אותו ביחד עם עורך דין מתאים.

איזה סוג עורך דין יכול לעזור במחיקת רישום פלילי?

ברוב המקרים עורכי הדין המתמחים בסיוע במחיקת רישום פלילי הם עורכי דין פליליים. העובדה הזו היא הגיונית שכן עורכי דין פליליים מכירים את העולם הפלילי בצורה הטובה ביותר, ולכן מומלץ לפנות אליהם ולא למשל לעורך דין תעבורה. כמו כן, חשוב לבדוק האם אותו עורך דין אכן מתעסק גם במקרים של מחיקת רישום פלילי שכן מדובר בעיסוק נפרד שלא כל עורך דין מתעסק בו. 

למה חשוב למחוק רישום פלילי?

מלבד העובדה שרישום פלילי יכול למנוע קבלה למקומות עבודה מסוימים, הוא גם יכול להפריע להרבה אנשים בבחינה האישית. בעיקר אם מדובר בעבירות קלות יחסית, או דברים שאינם משקפים את האדם כיום, המחשבה כי קיים עבורכם רישום פלילי היא מחשבה קשה שבהרבה מקרים לא נותנת מנוח. אם אתם מרגישים כי יש עילה למחיקת הרישום הפלילי ואתם מעוניינים לקדם את העניין הזה, צרו קשר עם עורך דין בהקדם ונסו להבין במה כרוך התהליך והאם יש אפשרות שתוכלו למחוק את הרישום הפלילי בקרוב. 

להתחיל את החיים מחדש!

מחיקת רישום פלילי היא לא רק דבר פורמלי, היא יכולה לעשות שינוי ממשי בחייו של אותו אדם. לפעמים גם עבור עבירות שאולי לא חשבתם שיהיה ניתן לבטל עבורן את הרישום הפלילי, עורך דין המתאים יוכל לעזור לכם לגלות שהדבר אפשרי ואתם תוכלו ליהנות מדף חלק. תעודת היושר שתקבלו יכולה לסייע לכם בקבלה למקומות עבודה הדורשים אותה, ולאפשר לכם ליהנות מהתחלה חדשה. אז אם אתם רוצים לבדוק אפשרות של מחיקת רישום פלילי אל תהססו לפנות לעורך דין המתמחה בנושאים אלו ויחד איתו תוכלו להגיש את כל הבקשות הרלוונטיות ול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.