לא פעם, תוכניות עשויות להתעכב בגלל רישום פלילי שקיים במאגרי המשטרה. האדם מגיע לריאיון עבודה במקום נחשק, רק בכדי לגלות כי הרישום הפלילי הרובץ מעליו מוביל לאי-קבלתו לאותו מקום עבודה. חשוב לדעת, מחיקת רישום פלילי היא אפשרית ומומלצת. 

בכדי להשתלב חזרה בחברה, פלוני יצטרך למחוק את הרישום הפלילי אשר רובץ מעליו. במקרים לא מעטים, אנשים מוצאים עצמם מתבלבלים מההתנהלות אל מול מערכת המשפט. יתרה מזאת, אנשים אפיו נלחצים כאשר מדובר בהתנהלות מהסוג הנ"ל. וזו בדיוק הסיבה לכך שמומלץ להסתייע בשירותיו של עורך דין פלילי מומחה. בעזר הסיוע של עו"ד בדינים פליליים, למעשה יהיה אפשרי במקרים רבים לפתוח דף חדש. אם מבחינה מקצועית או בבחינה החברתית, כמובן שזה יהיה חשוב. 

מה אני צריך לדעת על עורך הדין הפלילי?

חשוב לדעת, עורך דין פלילי בתל אביב יכול לבצע עבורכם במקרים רבים מחיקת רישום פלילי. אם אתם חוששים מפני התנהלות אל מול מערכת המשפט, מומלץ לזכור שעורך הדין יהיה זה שמבצע את רוב הבירוקרטיה במקומכם. זו המהות של מקצוע עריכת הדין, התנהלות אל מול מערכות המשפט והמשטרה בחלק מהמקרים. 

בעזרת מחיקת רישום פלילי, יהיה נין להמשיך הלאה עם חייכם. אבל חשוב לזכור במקביל, חלה עליכם החובה להשלים את תקופת ההתיישנות ללא עבירות נוספות. אם אדם עבר עבירה פלילית, הוא נשפט על כך. באותו הרגע שהאדם נשפט על דבר עבירתו, מתחילה תקופת התיישנות. 

יש להשלים את תקופת ההתיישנות ללא עבירות נוספות 

אם תשלימו את תקופת ההתיישנות ללא עבירות נוספות, מחיקת הרישום הפלילי תתבצע על צדה הטוב ביותר והזריז. בשורה התחתונה, כל מקרה לגופו. בעוד שעבור חלק מהאנשים יהיה קל יותר למחוק את הרישום הפלילי, במקרים אחרים זו לא תהיה התמונה. 

במקרים מסוימים, מחיקת הרישום הפלילי תהיה תהליך שיימשך במשך תקופה מסוימת. יחד עם זאת, ככל שעורך הדין יהיה מנוסה ומקצועי יותר, כך יהיה ניתן לנסות ולקצר את התהליכים הבירוקרטיים והמשפטיים השונים. ובדיוק בנקודה זו, נכנס לתוקפו המוניטין המקצועי של עורך הדין. 

ניסיון מקצועי רב של עו"ד פלילי יוביל לקיצור תהליכים אפשרי 

ככל שהניסיון המקצועי של עורך הדין יהיה רב יותר, ככה הוא יהיה מסוגל לנסות לקצר את התהליכים המשפטיים. עורכי דין פליליים מנוסים אל מול מערכות המשפט, כמו כן מכירים שיטות לקצר תהליכים משפטיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.